Polityka prywatności

Twoje dane osobowe

Szczegóły przetwarzania danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest :

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE “ENERGIA” DOROTA BAGŁAJ

UL. GRUDZIĄDZKA 71,

14-200 IŁAWA

NIP: 7441235173

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo z nami kontaktować poprzez adres e-mail: dorota.baglaj@autograf.pl lub listownie – na nasz adres korespondencyjny z dopiskiem ”Dane osobowe”:

DOROTA BAGŁAJ

GARDZIEŃ 22,

14-241 ZĄBROWO

 Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach:

• realizacji czynności prowadzących do zawarcia umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej,
• odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b „Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych”(RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne do wypełnienia ciążącego na nas obowiązku prawnego np. zobowiązania podatkowe, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń umowy lub dopóki jest to wymagane przepisami prawa.

Osoba, której dane osobowe są przetwarzane, ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody.

Osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

 

Recepcja

Informacje: godziny otwarcia, kontakt, prywatność

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach:

PON – PT
10:00 – 18:00

SOB
10:00 – 14:00

NIEDZ
10:00 - 14:00

TELEFON

+48 602 298 756

+48 606 500 757

Polityka Cookies

Polityka Prywatności

 

Napisz do nas

Jeśli macie Państwo do nas jakiekolwiek pytania, prosimy skorzystanie z poniższego formularza.

Call Now ButtonZADZWOŃ